close
تبلیغات در اینترنت
اندازه طبيعی آلت مردانه چقدر است
محل تبلیغات شما

اندازه طبيعی آلت مردانه چقدر است

اندازه طبيعی آلت مردانه چقدر است,اندازه طبيعی آلت مردانه,آلت,آلت مردانه,اندازه آلت مردانه,مردانه,دانستنی های جنسی مردان,زناشویی,

اندازه طبيعی آلت مردانه چقدر است,اندازه طبيعی آلت مردانه,آلت,آلت مردانه,اندازه آلت مردانه,مردانه,دانستنی های جنسی مردان,زناشویی

بخش کاربری

  http://s1.freeupload.ir/i/00005/tfetom24m6zg.pnghttp://s1.freeupload.ir/i/00005/zqmle61u012v.png

                                   http://s1.freeupload.ir/i/00005/ns43roqn5vsl.pnghttp://s1.freeupload.ir/i/00005/lw6q0hhrxnul.png  http://s1.freeupload.ir/i/00005/ao41ygucj1xi.pnghttp://s1.freeupload.ir/i/00005/28rv4vyic5g7.png                                      

آخرین ارسال های انجمن

اندازه طبيعی آلت مردانه چقدر است؟


اضطراب در خصوص اندازه آلترشد آلت و اندازه آن نوعی تشويش و اضطراب در دوران نوجوانی و جوانی است.مجموعه ایميل ها و سوالاتی که در اينترنت در اين زمينه مطرح اند و همچنين ميزان روز افزون آگهی های تجاری در اين زمينه-بويژه در سطح وب-مويد اين مساله است.

مقايسه در رختکن های ورزشی در مورد اين که آلت با اندازه طبيعی چگونه است يا چگونه بايد باشد ،يک تست اطمينان است.
باوجود اينکه مردان می دانند که اندازه آلت از فردی به فرد ديگر متفاوت است اما اين افسانه دايمی و هميشگی وجود داشته و دارد که شجاعت جنسی وابسته به بزرگی آلت است.
اين در حالی است که رضايتمندی جنسی به چندين عامل وابسته است که اندازه آلت تنها يکی از آن هاست.
بايد توجه داشت، بزرگی آلت معادل رضايتمندی کامل جنسی نيست.

*
گرايش تمايلات و توجهات به اندازه آلتاگرچه اندازه آلت به عنوان يکی از جنبه های آناتومی بدن انسان مورد توجه بوده ،اما گرايش و توجه به آن نيز متفاوت بوده و هست.
به عنوان مثال در روم يا يونان قديم آلت بزرگ مايه خنده و تمسخر بوده که آثار آن در موزه ها موجود است.
* چه چيزی اندازه آلت را تعيين می کند؟اندازه آلت بر مبنای زمينه های ژنتيکی فرد تعيين می شود.اندازه آلت در طی بلوغ تغيير می کند. رشد آلت بين سنين ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود،البته اين زمان در بعضی پسربچه ها زودتر و بعضی ديرتراست.
در ابتدا بيضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رويش مو های ناحيه تناسلی آغاز می شود.رشد آلت ابتدا در طول وسپس درقطر صورت می گيرد.اندازه متوسط آلت افراد بالغ در حالت معمولی(شل) بين۶ تا ۱۱ سانتی متر است.نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان بايد تا ۱تا ۲ سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند.

*اندازه متوسط آلتابعاد بدن فرد ،طول آلت را تحت تاثير قرار می دهد.اگر فردی چاق و ستگين وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آيد،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو ميرود.اين حالت در اصطلاح پزشکی آلت پنهان شده ناميده می شود.
تعدادی از حالات طبی وجود دارند که بر اندازه آلت تاثير می گذارند.اين ها در زمان تولد آشکار هستند و نيازمند مداخله طبی هستند.
ميکروپنيس (طول آلت حداکثر ۳/۱سانتیمتر)حالتی است که ناشی از اختلال ژنتيکی يا هورمونی می باشد.آلت شبکه ای(پرده دار)،آلت پنهان شده و آلت تله دار همه حالاتی هستند که اندازه آلت طبيعی است اما به ظاهر کوچک به نظر می آيد.اين مشکلات با عمل جراحی قابل اصلاح می باشند.در موارد بسيار نادر کودکانی بدون آلت به دنيا می آيند(۱مورد از هر ۲۰ميليون پسری که متولد ميشود).
*اندازه طبيعی آلتيکی از مشکلاتی که در بررسی و تحقيق در مورد اندازه طبيعی آلت تناسلی(در حالت شل يا راست شده) با آن مواجه می شويم اين است که آمارهای جهانی به راحتی و به صورت علمی قابل تلفيق نيست.
تعداد زيادی سرشماری اينترنتی و مطالعات آماری وجود دارند، امااين تفکر که آمارها بدون نقص باشند چندان واقعی نيست.
اغلب نتایج حاصل سرشماری گزارش فردی است،و اين متکی به صداقت کامل مردان در مورد اعلان اندازه آلتشان می باشد،در حالی که گرايش به سمت ادعاهای اغراق آميز است.وقتی از شما می خواهند خودتان را اندازه گيری کنيد چه خواهيد گفت؟آيا اندازه ها را به سمت مقادير بيشتر گرد نمی کنيد؟
*اندازه آلت در حالات شل و راست شدهاندازه آلت شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نمی باشد.
در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلی به سختی بين حالت شل و راست شده تغيير ميکند،اما اغلب مردان آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده به طور قابل توجه بزرگ می شود.
جالب توجه اين است که اغلب اندازه آلت در حالت شل، مردان را نگران می کند!
به هر حال به جهت رفع نگرانی های شما برخی آمارهای خالص و کلی را در اين جا ذکر می کنيم:
*متوسط اندازه آلت در حالت شل در محدوده ۶ تا ۱۱ سانتی متر است.
* متوسط اندازه آلت در حالت راست شده در محدوده ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر است.
.بايد توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت را به صورت موقت کوچکتر می کند.
* تعدادی از سوالات رايج و پاسخ آن ها:
-آيا قرص ها،شربت ها،لوسيون ها وروغن ها اتدازه آلت را افزايش می دهند؟هيچ مدرک معتبرعلمی وجود ندارد که قرص ها،شربت ها،لوسيون ها وروغن ها اثر دايمی در بزرگ کردن آلت داشته باشند.
لطفا پول خود را پس انداز کنيد!
آياآلت به طور دايمی ممکن است کوچک تر شود؟بله!آلت در سنين بالا-کهنسالی- ممکن است کوچک تر شود.همچنين شواهدی وجود دارد که ناتوانی جنسی طولانی مدت می تواند موجب کوچک شدن اندازه آلت شود.وقتی فردی چاق و سنگين وزن است ،آلتش کوچکتر و جمع شده به نظر می آيد.معمولا وقتی وزن کاهش می يابد اندازه آلت به وضعيت قبلی خود برمی گردد.
آيا روش جراحی برای بزرگ کردن آلت وجود دارد؟بله!تعدادی تکنيک های جراحی وجود دارند که می توانند قطر و طول آلت را افزايش دهند.با آزاد کردن رباطی(ليگامنت)که آلت را در جای خود نگه می داردمی توان آن را تا حد ۵/۲ سانتی متر طولانی تر کرد.
ابمپلنت های پوستی نيز می توانند طول و قطر آلت را اضافه کنند.
در مورد هر يک از مداخلات جراحی بايد در نظر گرفت که آيا منافع جراحی برخطرات آن غلبه دارد يا خير.
بايد توجه داشت که در مقابل عوارض جانبی اين اعمال،نتايج تزيينی آن ارزش نخواهد داشت.
اکثر اورولوژیست ها به جز در مواردی که بدشکلی(دفورميتی)يا علت طبی خاصی وجود دارد ،اقدام به اين نوع اعمال جراحی نمی کنند.


آيا ورزش آلت می تواند موجب دراز شدن آن شود؟آلت تناسلی هيچ عضله ای ندارد بنابر اين هيچ ورزشی موجب افزايش طول آن نخواهد شد.
-آيا دستگاه واکيوم، آلت تناسلی را بزرگ می کند؟دستگاه های واکيوم اندازه آلت را بطور موقت افزايش می دهد(حداکثر ۲۴ ساعت).
البته اين دستگاه ها نيز بويژه اگر از استاندارد لازم برخوردار نباشند،می توانند عوارضی همچون

درباره : دانستنیهای جنسی مردان ,


بازدید : 2714 | تاریخ : سه شنبه 15 ارديبهشت 1394 زمان : 12:14 | نویسنده : nikin | نظرات ()
برچسب ها : اندازه طبيعی آلت مردانه چقدر است , اندازه طبيعی آلت مردانه , آلت , آلت مردانه , اندازه آلت مردانه , مردانه , دانستنی های جنسی مردان , زناشویی ,

مطالب مرتبط

آخرین مطالب ارسالی

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی